پالت منیفولد(Pallet Manifould)

پالت منیفولد:  پالت منیفولد عبارت است از متصل کردن تعدادی از سیلندرهای گاز به وسیله تیوب و یا لوله استیل جهت استفاده همزمان آنها از طریق یک یا دو شیر خروج گاز مصرف کننده با استفاده از این پالت حجم بیشتری از گاز را میتواند در هر نوبت استفاده نماید، جهت آگاهی از فشار پالت، یک عدد گیج فشار نیز روی آنها نصب میگردد.شرکت ارکان گاز با توجه به نیاز و درخواست مشتریان امکان تولید پالتهای منیفولد شامل ۲-۴-۶-۹-۱۲-۱۶-۲۵ و ۳۶ سیلندری بصورت عمودی و افقی را دارا می باشد.

این محصول در مجموعه ارکان گاز با توجه به موارد ذکر شده در استاندارد ۱۳۷۶۹-EN تولید می گردد. کلیه اتصالات پالت های تولید شده در این شرکت به صورت تیوب فیتینگ (Tube fitting) بوده و هیچ گونه جوشی در این اتصالات استفاده نخواهد شد. لوله های (Pipe) استفاده شده در این محصولات تماما از جنس استنلس استیل ۳۰۴ و از مرغوب ترین برندهای موجود در بازار می باشد.

پالت منیفولد

شاسی اصلی این محصول بسته به تعداد سیلندر قرار گرفته شده در آن متفاوت بوده و عموما پروفیل ۶۰*۶۰ می باشد. این پالت ها دارای دو شیر خروجی در دو جهت متفاوت از پالت جهت سهولت در استفاده می باشد. یک گیج بر روی پالت جهت مشخص کردن فشار داخل سیلندرها تعبیه شده است. کلیه جوشکاری های صورت گرفته در شاسی این محصول جوش کورگون بوده که سبب استحکام بیشتر در شاسی می گردد.

رنگ شاسی این محصول رنگ کوره ای بوده و از کیفیت بالایی برخوردار است. شرکت ارکان گاز آمادگی دارد این محصول را برای گازهای آرگون، نیتروژن، اکسیژن، هیدروژن، کورگون، هلیوم و … بسته به نیاز مشتریان آماده و طراحی نماید. این محصول قابلیت طراحی برای سیلندرهای ۴۰ لیتری و ۵۰ لیتری را دارای می باشد.

کارخانه ارکان گاز - فروش و حمل انواع گاز مایع و گاز آزمایشگاهی

با توجه به اهمیت و موارد مصرف پالت منیفولدها ، سابقه همکاری با ارگانهای مهم چون مهندسی انتقال گاز، نیروگاه اتمی ، نیروگاه زرگان و … را داریم.